Unia Europejska

Ogarniamprad

To świadoma społeczność, która nieustannie wywiera wpływ na sprzedawców obniżając faktury za prąd i gaz.

Ogarniamprad w liczbach


6 tys.

Zadowolonych klientów biznesowych i indywidualnych


83%

Kontraktów tańszych niż propozycje konkurencji


4,920 mln zł

Zaoszczędzone przez naszych użytkowników od 2014 r.
Cena, Czas, Pewność proste?

Nowa jakość w zakupie i sprzedaży energii to teraźniejszość w której możesz uczestniczyć dzięki platformie online – ceny spadają, twoje środki na inne wydatki dzięki temu rosną, budżet domowy i firmowy powiększa się. Nasz potencjał wspiera fundusz BRIDGE ALFA by YouNick Mint, zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni m.in tytułem Lidera Przedsiębiorczości.

Stawiamy na przyszłość zdecydowanie

Tworzymy zupełnie nowe zasady dla rynku energii w Polsce. To wyzwanie, ale wyszliśmy z założenia, że Polacy potrzebują przyjaznego, wygodnego i bezpiecznego miejsca do zmiany sprzedawcy prądu lub gazu. Do domu i do firmy.

Ale chodzi nam też o coś więcej. Budujemy społeczność, która aktywnie zmienia rynek energii. Ma wpływ na to jaką energię kupuje – czarną czy zieloną, włącza się w działania ograniczające smog i wspiera walkę z ubóstwem energetycznym.

Aktualnie realizowany projekt:

Fundusze UE i Projekty badawczo-rozwojowe

Ogarniamprad4.0 sp. z o.o. realizuje projekt „Ogarniamprad.pl – opracowanie technologii automatyzacji procesów przy wykorzystaniu zbiorów rozmytych z elementami algorytmów sztucznej inteligencji do obsługi dynamicznych aukcji sprzedaży energii elektrycznej i paliwa gazowego” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Inteligentny Rozwój. Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – Bridge Alfa.

Celem projektu jest rozwój technologiczny platformy, zapewnienie możliwości skalowania systemu i budowanie proporcjonalnie dużej bazy użytkowników.

Wartość projektu: 1 000 000 PLN Dofinansowanie projektu z UE: 800 000 PLN

Okres realizacji: od 01-10-2020 r. do 30-06-2022 r.

Unia Europejska Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Rzeczpospolita Polska Fundusze Europejskie

Szukasz taniego prądu? Porównaj oferty sprzedawców i wybierz najkorzystniejszą.
This is default text for notification bar