Unia Europejska

Optymalizacji kosztów prąd i gazu dla firm

Chcesz obniżyć rachunki za energię w swojej firmie, skorzystaj z naszej oferty optymalizacji kosztów mediów energetycznych.

Przeprowadzimy profesjonalną analizę zużycia energii w Twoim przedsiębiorstwie i doradzimy Ci, jak możesz oszczędzać na opłatach za prąd i gaz.
Zapoznaj się z naszymi usługami, a następnie zamów Bezpłatną Konsultację.


Doradztwo energetyczne.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w doradztwie energetycznym dla przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksową analizę zużycia energii i kosztów związanych z opłatami dystrybucyjnymi i cenami energii czynnej. Na podstawie tej analizy proponujemy optymalne rozwiązania, które pozwolą na zmniejszenie zapotrzebowania na energię, wykorzystanie tańszych taryf lub źródeł odnawialnych. Pomagamy również w negocjacjach z dostawcami energii i wdrażaniu rekomendowanych działań.

Zapytaj o szczegóły

Fotowoltaika dla firm.

Oferujemy kompleksowe usługi, od doradztwa technicznego i finansowego, przez dobór odpowiedniego sprzętu i wykonawców, po załatwienie wszystkich formalności związanych z uzyskaniem dofinansowania i podłączeniem do sieci. Specjalizujemy się w instalacjach o mocy od 25 kWp do 1000 kWp dla klientów biznesowych, którzy chcą zoptymalizować koszty energii i zadbać o środowisko. Współpracujemy z renomowanymi producentami i dostawcami sprzętu fotowoltaicznego, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom atrakcyjne warunki cenowe i terminowe.

Zapytaj o szczegóły

DSR i inteligentne zarządzanie budynkami.

Usługa DSR (ang. Demand Side Response) to usługa, która pozwala na zwiększenie stabilności systemu elektroenergetycznego poprzez dobrowolne i krótkoterminowe obniżenie zużycia energii elektrycznej przez firmy lub przesunięcie w czasie jej poboru na polecenie operatora systemu, Polskich Sieci Elektroenergetycznych (PSE), w zamian za odpowiednie wynagrodzenie. Odbiorca otrzymuje informację o potrzebie redukcji z wyprzedzeniem i sam decyduje, które urządzenia wyłączy lub ograniczy. Za gotowość do redukcji i jej wykonanie odbiorca otrzymuje wynagrodzenie od operatora systemu, które może sięgać nawet 200 000 zł rocznie za 1 MW mocy redukcji.

Zapytaj o szczegóły

Kogeneracja.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi kompleksowej analizy możliwości zastosowania kogeneracji w Państwa przedsiębiorstwie. Kogeneracja to technologia wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej w jednym procesie, która pozwala na znaczne obniżenie kosztów i emisji. Pomożemy Państwu wybrać najlepszy system kogeneracyjny, uzyskać niezbędne zezwolenia i dotacje, a także zapewnić atrakcyjne warunki finansowania i obsługi. Aby dowiedzieć się więcej o zaletach kogeneracji dla Państwa firmy, prosimy o kontakt z nami.


Zapytaj o szczegóły
Unia Europejska Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Rzeczpospolita Polska Fundusze Europejskie

Szukasz taniego prądu? Porównaj oferty sprzedawców i wybierz najkorzystniejszą.
This is default text for notification bar